Survivor’a veda eden Yiğit Poyraz sessizliğini bozdu! ‘Bu sefer pakete giren ben oldum’

Acun Ilıcalı’nın çok izlenen programı Survivor’da kıyasıya mücadele devem ediyor. Bu sezon All Star formatında gerçekleşen fenoman yarışma, son olarak beklenmedik bir elemeye sahne olmuştu.

2021’de büyük finalde İsmail Balaban’la SMS oylamasına çıkan Yiğit Poyraz, bu kez adaya erken veda etmişti.

5-0 ve 5-3’LE ELENDİ!

Mavi takımın iddialı yarışmacısı, 4 Nisan Perşembe akşamı çıktığı ilk düelloda eski futbolcu Sercan Yıldırım’a 5-0 gibi farklı bir skorla mağlup olurken, omuzundan sakatlığı da bulunan takım arkadaşı Hakan Hatipoğlu’na ise 5-3 yenilmişti.

“BÜYÜK KONUŞTUM, BÜYÜK PATLADIM”

29 yaşındaki yarışmacı, “Beynim yanmış durumda. Algılayamıyorum olup biteni. Hakan’ı tebrik ediyorum. Sercan beni darmaduman etti. Mental olarak son bir aydır kötü dönemden geçiyordum. Toparlamaya çalışıyordum kendimi, kafamı buraya odaklamaya çalışıyordum. En son çare olarak böyle bir ateşlenmeye, hırslanmaya, gerçek Survivor’ı, bu düelloyu tatmaya ihtiyacım vardı. Kendime olan güvenim tamdı ama olmadı. Büyük konuştum, büyük patladım” şeklinde konuşmuştu.

DÖRT GÜN SONRA İLK AÇIKLAMA

Survivor’dan ayrıldıktan sonra sessizliğe bürünen Yiğit Poyraz, ilk açıklamayı sosyal medya üzerinden yaptı. Yarışmanın devam ettiği Dominik Cumhuriyeti’nde çektiği videoyu Instagram hesabından yayınlayan ünlü isim, takipçileriyle son durumunu paylaştı.

“DÜELLO GÜNÜ İSTEDİĞİM SEVİYEYE ÇIKAMADIM”

Parkurlarda galibiyet sonrası rakiplerine ‘paket’ diyerek göndermede bulunan Survivor Poyraz, sevincinde olduğu gibi kaybettiğinde de aynı vurguyu yaptı.

Yağmurlu bir Dominik gününden herkese selamlar. Telefonu yeni elime alabildim. Eleme gününden beri güzelce dinlenecek, olan biteni düşünecek vaktim oldu. Destekleyen, güzel mesajlar atan, iyi dileklerini sunan herkese çok teşekkür ediyorum. Benim için de erken bir veda oldu. Düello günü maalesef istediğim performans seviyesine çıkamadım, konsantrasyon kaybı yaşadım ve kaybettim. Sporun ve rakabetin doğası budur maalesef; paketlemek de vardır, o pakete girmek de. Bu sefer o pakete giren ben oldum. Güzel bir sezon oldu, eğlenceliydi, güzel bir deneyimdi. Tekrar güzel dileklerini sunan herekese çok teşekkür ediyorum. Sevgiyle ve saygıyla.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x